Розмір 144+40/94 Стільниця МДФ плита шпонована дубом. Термостійка. Ніжки дерево бук
| Акриловий лак Kemichal (Італія). Покриття зберігає природню текстуру дерева, еластичне, стійке до ударів. | Тип: Обідній стіл Зроблено в: Україна Бренд: Mebli Kam Home Направляюча до столів: тросиковий механізм, синхронний з фіксатором |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1440 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1840 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1440 мм |
| Ширина столу | 940 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 706 ₴



