Дерев'яний стіл. Ніжки та каркас виготовлений із натурального дерева бук.Столешниця з термостійкої плити шпонована дубом. Використовуємо довговічне покриття преміумкласу від Sherwin-Williams, воно забезпечує ідеальність і міцність поверхонь наших меблів.
Розкладний стіл має додаткову вставку 40 см, завдяки чому можна збільшувати розміри стільниці.
Висота столу 75 см
Стільниця прикрашена різзю.Могут бути інші варіанти малюнка, а також покриття золотою або срібною патиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 146 ₴

