Дерев'яний стіл "Фанера".
Ніжки та каркас виготовлений із натурального дерева бук.Столешниця з термостійкої плити шпонована дубом. Використовуємо довговічне покриття преміумкласу від Sherwin-Williams, воно забезпечує ідеальність і міцність поверхонь наших меблів.
Розкладний стіл має додаткову вставку 40 см, завдяки чому можна збільшувати розміри стільниці.Вставка може бути одна обидва&;
Висота столу 75 см
Стільниця прикрашена різзю.Могут бути інші варіанти малюнка, а також покриття золотою або срібною патиною
Під замовлення можуть бути різні кольори дерева:
*білий
*складана кістка
*айвори
*світлий горіх
*темний горіх
*венге
*натуральне дерево
В асортименті каталогу є багато різних столів, а також стільців.
Можна зробити набір різних розмірів і кількості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Слонова кістка |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2080 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, натуральне дерево |
| Фасади | фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 390 ₴

