Дерев'яний стіл "Прем'єр".
Цвет: білий (зі золотою патиною)
Ніжки та каркас виготовлений із натурального дерева бук.Столешниця з термостійкої плити шпонована дубом. Використовуємо довговічне покриття преміумкласу від Sherwin-Williams, воно забезпечує ідеальність і міцність поверхонь наших меблів.
Характеристики
Розміри столу доступні для замовлення:
(довжина + вставка/ширина)
160+40/90
160+40+40/90
200+40+40/90
300+50/100
Висота столу 75 см
Стільниця може бути овальною або квадратною, також прикрашена різзю.
Різь може бути як на стільниці, так і під нею. Доступні різні типи малюнка, а також покриття золотою або срібною патиною.
Під замовлення можуть бути різні кольори дерева:
*білий
*складана кістка
*айвори
*світлий горіх
*темний горіх
*венге
*натуральне дерево
В асортименті каталогу є багато різних столів, а також стільців.
Можна зробити набір різних розмірів і кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
- Ціна: 16 074 ₴

