Дерев'яний стіл "Європа" у кольорі "Венге"
Представляємо вам стіл "Європа" – втілення елегантності та міцності. Колір "Венге" додає цьому столу вишуканість, роблячи його ідеальним вибором для будь-якого інтер'єру. Ніжки та каркас столу виготовлені з натурального дерева бука, а стільниця – з термостійкої плити, шпонованої дубом, що забезпечує довговічне використання.
Особливості:
- Довговічне покриття преміум класу від Sherwin-Williams, яке гарантує ідеальний вигляд та міцність.
- Розміри доступні для замовлення: 120+40/80, 140+40/80, 160+40/90, з висотою столу 75 см.
- Можливість вибору різних кольорів дерева: від білого до натурального дерева, включаючи слонову кістку, айворі, світлий та темний горіх.
- Стільниця з ексклюзивною різьбленням, можливість вибору різних малюнків та покриття золотою чи срібною патиною.
Додайте у ваш інтер'єр стіл "Європа", щоб створити атмосферу розкоші та комфорту. В асортименті нашого каталогу ви також знайдете багато різних столів та стільців, які можна комплектувати різними розмірами та кількістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 592 ₴



