Стіл "ПАРИЖ"
Ніжка та каркас — дерево Бук🪵
• Стільниця — МДФ плита стійка до вологи та перепадів температури, шпонована дубом, навколо різальне версаче.
• Розкладний механізм — металевий синхронний на тросику. Вставочка 40 см. ховається під стільницею 🤗
• Висота столу — 76 см.
Можливі розміри:
160+40/90
160+40+40/90
200+40/100
200+40+40/100
300+40/100
• Колір на фото — слонова кістка + золота патина ✨🐘
Можливі кольори🎨:
Білий, слонова кістка, айворі, світлий горіх, темний горіх, венге.
Можлива прикраса золотою або срібною патиною 🖌️
Можливе оздоблення стільниці різзю зверху (вереск, квітка або вінок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 3000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 3500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 3000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 093,20 ₴


