Дерев'яний стіл від Mebli_kamhome ""Кординал" створить у вашому будинку непередавану атмосферу комфорту та тепла, це саме та модель, яка допоможе вам відпочити від холодних вечорів у колі сім'ї або друзів за таким великим столом. спокою Якщо ви віддаєте перевагу натуральним матеріалам, якщо ви хочете створити куточок, де ви зможете залишити всі турботи та проблеми, то стіл Кардинал — це ідеальний варіант для того, щоб здійснити бажане.
Доступні розміри:
120+40*80 см, у розкладеному вигляді 160*80 см
140+40*80 см, у розкладеному вигляді 180*80 см
160+40+40*80 см, у розкладеному вигляді 240*80 см
Стіл — масив дерева Бук, Стільниця МДФ шпонована дубом.
Доступні кольори:
- білий
- слонова кістка
- айвори
- світлий горіх
- темний горіх
- венге
- натуральне дерево
Можна виготовити стіл Кардинал — нешпонований фарбований МДФ, не має фрезерування на окантовці, вартість уточнюйте в менеджера.
Нанесення патини на стіл — за індивідуальним запитом
Масив дерева — бук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Лак |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Слонова кістка |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Додаткові характеристики столу | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 11 552 ₴







